,

Tenxhere Velvet me veshje Ipertek – Blerje Online

Vitapur

  • Tenxhere material inoks Velvet.
  • Ngjyre silver me diameter 22 cm
  • Antingjitese.
  • Me dizajn ergometik, modern dhe elegant.
  • Pershtatet me te gjitha llojet sobave.

1,790L

TENXHERE VELVET ME DIAMETER 22 CM

Tenxhere Velvet e perbere me material celik-inoks i cili eshte shume i forte edhe rezistente ndaj temperaturave te larta. Perberja e celik-inoks mundeson shperndarjen e nxehtesise ne te gjithe tenxheren njesoj.

Gatimet gatuhen shpejt por me te gjithe vlerat e tyre ushqyese. Keshtu ju do te keni me ne fund mundesine te merrni shijen e vertet te gjithe produkteve ushqimore.

Ajo nuk i ngjit ushqimet pasi ka nje veshje te brendshme Ipertek kunder ngjitjes.

Pershtatet me te gjithe llojet e sobave, perfshire ehde sobat me induksion.

Pastrimi i saj eshte i thjehste mjafton qe ta lani me uje te bollshem.

Rezistent ndaj gervishtjeve apo incidenteve te tjera.

Diameter 22 cm i cili siguron gatimin e nje ushqimi te bollshem.


Bli Online ne iBuy.al – Realizo blerjen tende me vetebesim te plote.

SKU: 8000807253250 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Vitapur

color

Gray

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat