,

Thika kuzhine me mbajtese – Set me pese cope

Te ndryshme

2,990L

THIKA KUZHINE ME MBAJTESE – SET ME PESE COPE

Set me thika kuzhine dhe mbajtese per te organizuar dhe kursyer hapesire ne kuzhinen tuaj.

Te bera nga materiale te zgjedhura me kujdes me nje dizajn modern jo vetem te bukura ne pamje por dhe performance me standart te larte.

Tehu i veshur me celik te pandryshkshem me cilesi te larte rreshqet permes ushqimit dhe dorezat me forme ergonomike sigurojne rehati dhe kontroll te plote.

Mbajtesja e thikes me magnet te integruar per te vendosur thikat serish pas perdorimit dhe pastrimit te tyre.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: L-2120214 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black & Gray

LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat