,

Tigane graniti Olina – Set me tre cope

Olina

3,500L

TIGANE GRANITI OLINA – SET ME TRE COPE

Tigane me material graniti i cili nuk ngjit ushqimet, duke ruajtur vlerat ushqimore te tyre.

Gatuani shpejte dhe lehte vaktet me setin e tiganeve me madhesi 20, 24 dhe 28 cm.

Tiganet Olina sigurojne shperndarje te shpejte dhe te barabarte te temperatures duke perfunduar gatimin brenda nje kohe te shkurter.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: F-2120234 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Olina

color

Gray

LLoji

Tigan

Diametri

20 cm, 24 cm, 28 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat