,

Toster dhe Waffle Maker 2 ne 1 DSP

DSP

3,500L

TOSTER DHE WAFFLE MAKER 2 NE 1 DSP

Pajisje shume e nevojshme per kuzhinen tuaj me 2 funksione si toster dhe waffle maker .

Me forma te vogla katrore do t”ju ofroje waffles me arome te kendshme brenda pak castesh.

Material qe nuk ngjit dhe pastrohet shume lehte. Gjithashtu nuk do te keni nevoje ta ktheni brumin nga ana tjeter pasi ka ngrohje te dyanshme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120213 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

DSP

color

Black & Gray

LLoji

toster

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat