,

Ventilator ajri per shtepi Elektra ne shitje online

Elektra

  • Ventilator ajri Elektra me lekundje automatike
  • Fuqi 230 volt-50Hz
  • Me tre modalitete te shpejtesise
  • Motorr me zhurme te ulet gjate punes
  • I qendrueshem dhe efikas

5,490L

VENTILATOR AJRI PER SHTEPI ELEKTRA

Ventilator ajri Elektra e pershtatshme per ne shtepi dhe zyre per t’ju dhene nje ambient te fresket dhe te ajrosur gjate sezonit te veres dhe diteve te nxehta.

Rregulloni lartesine e ventilatorit ne kendin e deshiruar per nje efekt ftohes me te mire ose mund ta vendosni ne rrotullim per te shperndare ajrin e fresket.

Ventilatori eshte i pajisur me nje motorr te fuqishem me zhurme te ulet gjate punes, pa krijuar bezdisje.

Baza e gjere e ventilatorit do te siguroje qendrueshmeri te larte gjate perdorimit dhe do te parandaloje renien apo permbysjen e saj.

Efikas, freskon shpejt ambientin dhe mirembahet lehtesisht fale dizajnit praktik.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

SKU: C-5112115 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Elektra

LLoji

freskuese ajri

color

Black, Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat