Vrases elektrik per mushkonja | Pajisje kundra insekteve

Elektra

3,490L

VRASES ELEKTRIK PER MUSHKONJA

Vrases elektrik per mushkonja me mbulim te gjere hapesire fale efektivitetit te larte te saj.

Pastroni ambientet tuaja nga insektet pa kimikate apo aroma te demshme per ju apo kafshet shtepiake.

Bere nga material rezistent dhe cilesor me permasa praktike per cdo ambient qe ju nevojitet.

E pajisur me dy shufra LED ky vrases mushkonjash i eleminon menjehere ato fale drites UV.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: C-022160 Kategori:
Pesha1 g/kg
brands

Elektra

LLoji

Llampe kunder Insekteve

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat