,

Wireless router Xiaomi Mi Pro Dual Band ne shitje

Xiaomi

7,490L

WIRELESS ROUTER XIAOMI MI PRO

Xiaomi Mi Wireless Router Pro, ka nje performance te permiresuar dhe mbulim te forte Wi-Fi i cili nuk kerkon te merrni perforcues shtese pervec routerit per sinjal te qendrueshem.

Mi Router Pro perdor standardin me te fundit Wi-Fi 802.11ac qe lejon nje numer lidhjesh ne te njejten kohe dhe shfaq shpejtesine maksimale prej 2533Mbps.

Kater antena te jashtme per performance me te shpejte wireless edhe ne distanca me te medha.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: i2172163 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

LLoji

Wifi router

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat