Boks muzike me kater altoparlant – Wooden Soundbar

Te ndryshme

2,900L

BOKS MUZIKE ME KATER ALTOPARLANT

Boks muzike portabel me kater altoparlante dhe lidhje Bluetooth deri ne 10 metra.

Altoparlantet mundesojne tingull te paster dhe cilesi perfekte.  Bas i fuqishem per te shijuar muziken tuaj te preferuar ne cdo kohe dhe kudo.

Suporton riprodhimin e kengeve MP3 te ruajtura ne karte TF dhe porte hyrese audio 3.5 mm.

Me nje larmishmeri lidhjeje celulare, tablete, kompjuter dhe pajisje te tjera.

Karakteristika

  • Fuqia: 12W (4 x 3W)
  • Madhesia e altoparlantit: 42 mm
  • Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: d 60dB
  • Përgjigja e frekuencës: 90Hz-20KHz
  • Impedanca: 4Ω
  • Koha e luajtjes: 12-20h
  • Modaliteti i riprodhimit: Karta TF/ Bluetooth / AUX
  • Materiali: Dru

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: i-2120752 Kategori:
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Boks me Bluetooth

color

Brown

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat