,

Furce elektrike pastrimi universale

Jesopb

Multifunksionale

Praktike dhe e lehte ne perdorim

Funksionon me bateri

E sigurte dhe e qendrueshme

 

 

1,500L

FURCE ELEKTRIKE PASTRIMI UNIVERSALE

Furce pastrimi universale e pajisur me dy koka pastrimi per te permbushur te gjitha nevojat tuaja ne menyre te persosur duke ju kursyer juve mund dhe kohe.

Furca elektrike per pastrim eshte shume efikase dhe pastrohet lehte.

Funksionon manualisht me bateri dhe  nuk ka nevoje per energji elektrike ne kete menyre ju kursen juve para.

Teper praktike , me nje dizajn modern te tille qe ju mundeson transportimin e lehtesishem dhe mund ta merrni kudo me vete.

Kryen shume funksione dhe eshte ideale per pastrimin e banjove, kuzhines,  pastrim makinash, per  pastrimin e eneve, lavamaneve etj.

E papershkueshme nga uji ,  punon ne menyre te sigurte ne  kushte te lageshta si : dushe, vaska, lavamane dhe shume te tjera.

Kokat e furces jane te zevendesushme : e pajisur me tre furca plastike dhe nje furce pastruese per te plotesuar te gjitha nevojat tuaja ne cdo ambient qe ju deshironi.

KARAKTERISTIKA

Praktike dhe e lehte ne perdorim.

E papershkueshme nga uji.

Multifunksionale.

Funksionon me bateri.

Lehtesisht e transportueshme.

E sigurte dhe e qendrueshme.

SPECIFIKA

Furce elektrike me bateri per pastrim

Baterite : 4 AA

Ngjyra: Blu dhe e bardhe

Materiali: plastike

Madhesia e produktit: 25 * 16,3 * 6,4 cm / 9,84 * 6,42 * 2,52 inc


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Furce-elektrike-pastrimi-universale Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Jesopb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat