,

Hekur per rroba me baze mbajtese – Silver Crest 2400Watt

Silver Crest

7,500L

HEKUR PER RROBA SILVER CREST

Hekur per rroba Silver Crest me avull 130g per minute dhe fuqi te larte 2400W.

Me depozite uji 1.8L  minimizon nevojen per rimbushje, keshtu qe ju mund te hekurosni per me gjate pa pasur nevoje te vazhdoni te mbushni rezervuarin.

Me funksion vertikal me avull ideal per perde, rrobat e varura ose tapiceri.

Modaliteti Eko gjithashtu ju lejon te kurseni energji pa kompromentuar cilesine e hekurosjes tuaj.

Funksionet automatike te nderprerjes dhe mbrojtja nga mbinxehja sigurojne jetegjatesi te perdorimit te hekurit Silver crest.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

Pesha0.4 g/kg
LLoji

Hekur me avull

brands

Silver Crest

color

Purple & white

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat