,

High Quality Pizza Pan – Berese picash cilesore

Te ndryshme

500L

HIGH QUALITY PIZZA PAN – BERESE PICASH CILESORE 

Tave per pjekjen e picave me material jo ngjites eshte ajo cka i duhet kuzhines tuaj!

Materiali i  veshjes eshte jo ngjites dhe  pastrohet lehtë . Bërë prej metali të rëndë çeliku,  i cili i reziston goditjeve apo demtimeve te tjera.   

Veshja jo ngjitëse është e shëndetshme, jo toksike, pa substanca te demshme.

Ka përcjellje te shkelqyer te nxehtësisë , rezistente ndaj ndryshkjes,  pastrim i lehte me lecke te lagur apo uje te bollshem. 

Mund të durojë temperaturë maksimale prej 280 gradë celsius, por rekomandojme temperaturën prej 230 gradë celsius për jetë më të gjatë të shërbimit të enës. Nxehet lehtë dhe në mënyrë të barabartë.pjekese per pica bli online ne ibuy al

I përshtatshëm për pjekjen e çdo ëmbëlsire, pice ose bukë, madje edhe pjekje mishi. E përsosur për Kuzhinë dhe Festa.

Gjithmonë lëreni taven te ftohet para se ta pastroni , lajeni me detergjent të butë  dhe thajeni tërësisht. 

Materiali i taves  është i përsosur gjithashtu për berjen e  ëmbëlsirave te ndryshme, biskotave dhe ushqime te tjera.

Frymëzoni pasionin tuaj për gatim me kete pajisje jo ngjitese!

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010021 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

LLoji

beres picash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat