, ,

Makine elektrike per meshkuj 3 ne 1 – Braun Styling Kit

Braun

4,290L

MAKINE ELEKTRIKE PER MESHKUJ 3 NE 1 – BRAUN STYLING KIT

Makine elektrike per meshkuj me tre funksione ne nje.

Perfekte si nje makine qethje, rroje dhe stiluese per mjekrren.

Mundeson kohe pune deri ne 40 minuta pa nderprerje, pa nevojen e nje kabelli.

Ka 13 opsione te ndryshme te gjatesise nga 1 deri ne 11 mm dhe mund te perdorent ne mjekerr te thate ose te lagur.

Specifika

  • Marka: Braun
  • Modeli: SK2000
  • Minimumi i prerjes 1 mm
  • Maksimumi i prerjes 11 mm
  • Me dy koka te zevendesueshme 0,5 mm; 11 mm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120222 Kategori: , ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Braun

color

Black

LLoji

makine rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat