, ,

Makine qethese per meshkuj DSP 90350

DSP

2,500L

MAKINE QETHESE PER MESHKUJ DSP 90350

Makine qethese per meshkuj perfekte per stilimin apo heqjen e mjekrres.

Tehet prej celiku inoks sigurojne prerje precize dhe performance te larte gjate perdorimit.

Praktike ne perdorim dhe e lehte per tu pastruar fale papershkueshmerise nga uji.

Ekrani dixhital do te tregoje qartesisht kohen e mbetur te punes.

Bateria litium eshte afatgjate dhe ideale per ta marre me vete gjate udhetimeve.  Dizajni pa kabell  gjate perdorimit eshte zgjidhja me e mire per ta pasur gjithmone kudo qe ju nevojitet.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120212 Kategori: , ,
Pesha0.7 g/kg
brands

DSP

color

Black & Gray

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat