, ,

Makine rroje dhe qethese per meshkuj – Hair Trimmer

Te ndryshme

2,900L

MAKINE RROJE DHE QETHESE PER MESHKUJ

Makine rroje dhe qethje me teh preciz te mprehte celiku inoks ne forme T per prerje te ndryshme duke ju pershtatur stilit tuaj.

Vjen me tre lloje krehrash  1 mm, 2 mm, 3 mm, duke ju lejuar te zgjidhni midis 0 mm dhe 3 mm ne gjatesi.

Projektim i kendit per mprehtesi te larte, duke krijuar stilin e deshiruar te flokeve lehte dhe shpejt.

Porta Usb e karikimit ne pjesen e poshtme, ju mund ta lidhni me laptop, powerbank dhe pajisje te tjera per karikimin e makines. Perfekte per ta marre ne udhetimet tuaja.

Ekrani LCD tregon energjine e baterise dhe ju kujton ta karikoni kur nuk ka karikim te mjaftueshem.

Dizajn praktik dhe model ultra i qete, pa zhurma bezdisese gjate punes.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120740 Kategori: , ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Makine Qethje

color

Black & Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat