,

Mini Wireless Keyboard 2.4G per Smart TV

Te ndryshme

1,400L

MINI WIRELESS KEYBOARD 2.4G

Mini tastiere wireless 2.4G projektuar me madhesi kompakte dhe konstruksion te forte, e lehte per tu mbajtur dhe e qendrueshme per perdorim.

Pervec kesaj kjo tastiere permban butona te bute per te lehtesuar dhe pershpejtuar shkrimin, duke ndihmuar duart dhe kycet tuaja per rehati maksimale gjate perdorimit.

Tastiera eshte praktike  dhe e thjeshte per tu perdorur.

E pershtatshme me Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows CE, Windows 7, sistemin Linux, Android etj.

Karakteristika

  • Permasat:16 x 10 x 1.9 cm
  • Pesha: 109 g
  • Diapazoni i Transmetimit: deri ne 10 metra
  • Tensioni : 3.3 V
  • Rryma e funksionimit: <50mA
  • Rryma e karikimit: <300mA
  • Lloji i baterise: litiumi e rikarikueshme
  • Lloji i karikimit: USB

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211108 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

tastiere

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat