,

Pershtates Usb-C Hub 6 ne 1 ne shitje online

airsky

2,600L

PERSHATATES USB-C HUB 6 NE 1

Pershtates dhe lexues per kartat 6 ne 1 , per te krikuar pajisjet dhe per et taransferuar te dhenat.

A 3 porta USB-je dhe portat SD/TF  per te lexuar kartat.

Porat USB 3.0 ofron nje shpejtesi transferimi ultra te shpejte deri ne 5 Gbit / S. Ka nje port karikimi USB C PD eshte dy here me shpejt se normalja per te siguruar qe pajisjet tuaja inteligjente te jene plotesisht te karikuara.

Pershtatesi ka nje porte HDMI per ta lidhur me TV-ne tuaj per te zgjeruar ekranin me lidhje me projektor per te transferuar audio dhe video.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online  

SKU: i-2120729 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

airsky

color

Black

LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat