,

Pishine Intex easy set me 4 permasa te ndryshme ne shitje

Intex

  • Pishine Intex easy set me 4 permasa te ndryshme
  • E pershtatshme per te gjithe familjen dhe femijet mbi 6 vjec
  • Teper e pershtatshme per tu perdorur kudo
  • Vjen ne permasat : 2.44mx61cm / 3.05mx61cm / 3.05mx76cm / 3.66mx76cm

9,900 L17,990 L

Pastro

PISHINE INTEX ME 4 PERMASA

Pishine e rrumbullaket Intex  inflatable e cila vjen ne 4 permasa te ndryshme eshte e pershtatshme per te gjithe familjen.

Kjo pishine eshte projektuar per perdorim nga 3-4 persona ne te njeten kohe.

Teper e lehte per tu fryre me nje kompresor ajri per pishina dhe gjithashtu paloset lehtesisht duke zene shume pak vend ne momentet kur nuk ju nevojitet. Pishine easy set blerje online ibuy al

Mund ta poziciononi pishinen ne nje siperfaqe te lemuar dhe te prekshme nga rrezet e diellit.

Pishina mund te boshatiset nepermjet nje valvule ne pjesen e poshtme te saj.

Kjo pishine vjen e krijuar nga material i cilesise se larte me 3 shtresa te cilat ofrojne qendrueshmeri dhe siguri.

4 permasat e ndryshme te pishines jane : 2.44mx61cm / 3.05mx61cm / 3.05mx76cm / 3.66mx76cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha5 kg
brands

Intex

Diametri

2.44mx61cm, 3.05mx76cm, 3.05x61cm, 3.66mx76cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat