,

Portable Battery Powered 3G/4G Wireless N Router – Ruter me bateri portative

TP-LINK

  • Wifi Router  LB-Link
  • Modeli TL-MR3040
  • Bateri të brendshme 2000mAh,
  • Perdoret dhe si ruter AP dhe WISP

3,900L

PORTABLE BATTERY POWERED 3G/4G WIRELESS N ROUTER – RUTER ME BATARI PORTATIVE

Transmetuesi wireless LB-Link eshte krijuar per tju dhene akses ne internet me shpejtesi te larte dhe ju lejon te perdorni internetin kudo ne shtepi me qendrueshmeri dhe mbulim maksimal.

E vecanta e ketij ruteri eshte se ka nje bateri porative, qe ben te mundur te keni internet edhe ne ambjentet e jashtme.

Perse te zgjidhni LB LINK?

Ka një bateri të brendshme të fuqishme 2000mAh, dhe është i aftë të ushqejë 4-5 orë punë me kapacitet të plotë.

Duke mbështetur standardin më të fundit të komunikimit 4G LTE, me shpejtësi të lartë të shkarkimit deri në 100Mbps dhe shpejtësi të ngarkimit deri në 50Mbps, TL-MR3040 i ri mund t’u sigurojë përdoruesve një përvojë të jashtëzakonshme të shpejtë dhe të rrjedhshme të shfletimit në internet.

Përveç mënyrës së paracaktuar të routerit 3G / 4G, përdoruesit kanë gjithashtu fleksibilitetin për të përdorur TL-MR3040 si një router AP ose router të klientit WISP.

Eshte i pershtatshem me modemët USB LTE / HSPA + / UMTS / EVDO 3G / 4G

Ka tre menyra funksionimi për situata të ndryshme: Router 3G / 4G, Router udhëtimi (AP), Router klienti WISP.

Karakteristikat

· E përputhshme me modemët USB LTE / HSPA + / HSPA / EVDO / UMTS 3G / 4G
· Bateri portative, i lehtë dhe mjaft i vogël që ju ta merrni kudo
· Shpejtësi wireless N deri në 150Mbps
· Kontrolli i gjerësisë së brezit të bazuar në IP lejon administratorët të përcaktojnë se sa gjerësi të brezit i ndahet secilës pajisje të lidhur
· Një portë mikro USB për tu lidhur me laptopin ose adaptorin tuaj për furnizimin me energji elektrike
· Tri modalitete pune: Router 3G / 4G, Router Klienti WISP, Modaliteti AP
N Router pa tel 3G / 4G me bateri portative

SKU: ROUTER-TP-LINK Kategori: , Etiketë:
Pesha2 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat