,

Rubinet lavamani elektrik per uje te ngrohte

Te ndryshme

3,990L

RUBINET LAVAMANI ELEKTRIK PER UJE TE NGROHTE

Rubinet lavamani elektrik per te pasur gjithmone uje te ngrohte ne kuzhinen apo tualetin tuaj, kurdo qe ju nevojitet.

Dizajn praktik dhe teper komod per perdorim te perditshem dhe afatgjate.

I pajisur me ekran dixhital i cili tregon temperaturen e sakte, ky rubinet elektrik do te ngrohe ne vetem pak momente ujin e rrjedhshem.

Rubineti elektrik mundeson uje te ftohte dhe te ngrohte, fale dorezes rrotulluese.

Tubi i tij eshte i bere prej celiku cilesor i cili mund te rrotullohet ne te dy anet e lavamanit.

Dizajn jo vetem inovativ por edhe rezistent per nje perdorim afatgjate dhe te lehte.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: 21211101 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Gray

LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat