,

Tastiere dhe mouse Xiaomi MIIIW 2.4GHz

Xiaomi

3,500L

TASTIERE DHE MOUSE XIOMI MIIW 2.4GHz

 

Tastiere dhe mouse te markes Xiaomi jane teper praktike dhe komode per perdorim nga te gjithe.

Kalimi me nje klik midis sistemit te dyfishte Windows / Mac, i papershkueshem nga uji dhe me nje dizajn simetrik.

Ky set sherben edhe per kursimin e energjise dhe te kohes.

 

Karakteristikat:

  • Materiali: ABS
  • Lidhja: Wireless
  • Ndërfaqja: USB 2.0
  • Shpejtesia e pergjigjes: 0.4m / s

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120709 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
color

Black

LLoji

Mouse, tastiere

brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat