,

Tharese flokesh profesionale 1200watt – Shinon

Shinon

1,900L

THARESE FLOKESH PROFESIONALE 1200WATT

Tharese flokesh profesionale me fuqi 1200watt Shinon.

Projektuar me materiale rezistente ndaj renieve dhe goditjeve per perdorim afatgjate.

Me tre nivele te nxehtesise dhe dy nivele shpejtesie per t’ju pershtatur nevojave tuaja.

E pershtatshme per perdorim personal ne shtepi por edhe per perdorim profesional ne sallonet e bukurise fale fuqise te larte dhe dizajnit praktik.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120218 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Shinon

color

Black & Green

LLoji

Tharese flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat