,

Thika kuzhine me mbajtese druri – Wood block

Te ndryshme

2,500L

THIKA KUZHINE ME MBAJTESE DRURI – WOOD BLOCK

Set me pese cope thika kuzhine dhe me mbajtese druri ideale per cdo kuzhine.

Te pershtatshme per prerjen e mishit, perimeve, copetimin dhe prerjen ne feta te holla te ushqimeve te ndryshme.

Krijuar per te permiresuar higjienen dhe per te zvogeluar rremujen gjate gatimeve.

Mbajtesja e drurit ze pak hapesire ne banakun e kuzhines, duke e ruajtur ate nga gervishtjet.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120228 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black with Red

LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat