,

Varke Intex lundrimi me fryrje ne shitje online

Intex

  • Varke Intex lundrimi me fryrje
  • Varke e pershtatshme per kedo me moshe +6vjec
  • Teper funksionale dhe e sigurt
  • Vjen ne permasat :147cmx84cmx36cm#

2,490L

VARKE INTEX PER LUNDRIM

Varke Intex me fryrje e pershtatshme per lundrim ne nje dite vere ne det , liqen ose lumenj.

Mund ta perdorni per tu relaksuar ose per aventura te ndryshme ne uje duke bere zhytje te ndryshme.

Kjo varke eshte ideale per tu perdorur nga te gjitha grupmoshat duke filluar nga mosha 6 vjecare.

E bere nga materiale te cilesise se larte dhe rezistente ndaj mbipeshes dhe rrezeve te diellit.

Mund te mbaj me se miri 2 persona te rritur dhe nje femije ose 3 femije sebashku pasi ajo arrin te mbaj deri ne 186 kg.Varke lundrimi intex bli online ibuy al

Varke lundrimi

Varke lundrimi e cila perfshihen gjithashtu  dy lopata per udhetime te shpejta, duke shtuar shkathtesi ne vendet ku ju deshironi te lundroni.

Fryhet dhe shfryhet lehtesisht nepermjet valvules qe mundeson dhe keshtu mund ta akomodoni kudo ne shtepi ne momentet kur nuk ju nevojitet sepse nuk ze shume vend.

Vjen ne permasat: 147cmx84cmx36cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Q-2151054 Kategori: , Etiketa: ,
Pesha4 g/kg
brands

Intex

color

ORANGE, Yellow & Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat