,

Freskuese ajri e madhe murale dhe tokesore Elektra

Elektra

Freskuese ajri e madhe murale dhe tokesore Elektra, e pershtatshme per shtepi, bare dhe zyra per arritjen e nje ambienti te fresket edhe gjate diteve me te nxehta.

8,490L

FRESKUESE AJRI E MADHE MURALE DHE TOKESORE

Freskuese ajri e madhe murale dhe tokesore, e pershtatshme per shtepi dhe zyra per arritjen e nje ambienti te fresket edhe gjate diteve me te nxehta.

Rregulloni lartesine e ventilatorit ne kendin e deshiruar ose pozicionojeni ne mur per nje efekt ftohes me te mire.

Me tre shpejtesi te ndryshme ju lejon te keni kontroll mbi ventilatorin. Ka nje baze te forte e cila i jep asaj qendrueshmeri te forte dhe stabilitet.

Fletet rrotulluese te ventilatorit jane te bera nga material rezistent ndaj ndryshkut gje qe garanton perdorim afatgjate.

Funksionon pa zhurma ne menyre te qete keshtu qe mund ta perdorni kudo edhe nese jeni ne zyre duke punuar apo ne shtepi duke pushuar.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

SKU: C-5112116 Kategori: ,
Pesha3 g/kg
brands

Elektra

color

Black

LLoji

freskuese ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat