,

Pishine intex me kornize metalike ne 3 permasa te ndryshme

Intex

  • Pishine Intex me kornize metalike
  • E pershtatshme per te gjithe familjen
  • Ideale per femije me moshe +6 vjec
  • Vjen ne 3 permasa te ndryshme

12,500 L38,000 L

Pastro

PISHINE INTEX ME KORNIZE METALIKE

Pishine Intex me kornize metalike e cila ofron qendrueshmeri dhe siguri , vjen ne 3 permasa te ndryshme per te zgjedhur sipas deshirave dhe nevojave tuaja.

Kjo pishine Intex eshte e pershtatshme per te kaluar kohen e lire ne ditet e nxehta te veres me familjen , miqte dhe te vegjelit tuaj me moshe mbi 6 vjec.

Mund ta perdorni kete pishine ne nje siperfaqe te sheshte ne oborrin e shtepise tuaj.Pishine familjare me 3 permasa te ndryshme blerje online ibuy al

Fryhet dhe shfryhet lehtesisht me nje kompresor ajri per pishina dhe nuk ze shume vend ne dollapin tuaj ne momentet kur ju nuk deshironi ta perdorni.

Mund te relaksoheni prane pishines edhe ne nje shezllon plazhi per te shijuar rrezet e diellit.

Pishina vjen ne 3 permasa te ndryshme : 3.05mx76cm / 3.66mx76cm / 4.57mx1.22m.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha5 kg
brands

Intex

Diametri

3.05mx76cm, 3.66mx76cm, 4.57mx1.22m

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat