,

Aparat fotografik per femije me printim te fotove

Te ndryshme

6,900L

APARAT FOTOGRAFIK PER FEMIJE ME PRINTIM TE FOTOVE

Aparat fotografik per femije e cila suporton teknologjine e printimit te menjehershem te fotove.

Me kete kamer dixhitale femijet mund te bejne fotografi dhe video me ngjyra, gjithashtu kete fotografi mund ti printojne ne kohe reale bardh e zi.

Me pamjen terheqese dhe madhesine praktike per duart e femijeve, kjo kamer dixhitale do te behet e preferuara e tyre.

Ekran 2.0 inch, imazh HD dhe video me rezolucion 1920 x 1080P per te ruajtur momentet me te bukura te femijeve.

Karakteristika

  • Kamera dixhitale me printim te menjehershem per femije
  • Nderfaqja USB: Mikro USB
  • Madhesia e ekranit: 2.0 inch
  • Rezolucioni i videos: 1080P / 720P
  • Cilesia e imazhit: 12MP / 8MP / 5MP / 3MP
  • Koha e perdorimit: 2H-4H
  • Kapaciteti i baterise: 1000mAH

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: K-062101-8 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kamer dixhitale

color

Red, Yellow

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat