, ,

Krem per zbardhjen e lekures – Nivelazione color skin help


  • I jep shkelqim lekures
  • Zvogelon njollat ekzistuese te lekures dhe parandalon formimin e njollave te reja.
  • Ul dukshem pabalancen ekzistuese te lekures dhe permireson pamjen e saj.
  • E ben lekuren te rifitoje shkelqimin, vitalitetin dhe ngjyrat uniforme. 

1,190L

KREM PER ZBARDHJEN E LEKURES

Krem me perberes te specializuar per kujdesin e lekures dhe per pigmentimin e pabarabarte te lekures qe mund te jete shkaktuar nga mosha, çrregullimet hormonale, ekspozimi ndaj rrezeve te diellit apo faktore te tjere.

Ndriçon ne menyre te perkryer lekuren

Zvogelon njollat ekzistuese te lekures dhe parandalon formimin e njollave te reja.

Ul dukshem pabalancen ekzistuese te lekures dhe permireson pamjen e saj.

E ben lekuren te rifitoje shkelqimin, vitalitetin dhe ngjyrat uniforme.

PERDORIMI

Aplikoni nje sasi te konsiderueshme kremi ne fytyre, qafe dhe ne pjesen e dekoltese.

Masazhoni ne forme rrethore lekuren.

 

Rekomandohet gjithashtu per zbardhjen e duarve dhe te gjithe trupit.

 

SKU: b2201376 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat