,

Kamer sigurie HD Imilab – Baby Monitor

Xiaomi

5,490L

KAMER SIGURIE HD IMILAB – BABY MONITOR

Kamer sigurie HD me rezolucion te larte 1296p mundeson vezhgim diten dhe naten fale ndricimit infra red.

Mundeson bisede te dyanshme permes telefonit per te komunikuar me vogelushet tuaj. Gjithashtu ju sjell njoftim ne telefon ne momentin e levizjes se femijes.

Kamer sigurie HD baby monitor

Ashtu si te gjitha kamerat e vezhgimit ajo ruan pamjet kur zbulon pranine e njeriut dhe dergon njoftime ne smartphone-in tuaj per t’ju paralajmeruar qe dikush eshte perpara kameres.

E pajisur me teknologji te kodimit video H.265 kursen 50% te hapesires ruajtese dhe siguron imazhe te qarta me kualitet te larte.

Perdorimi i nje lente me kend te gjere 110 ° e kombinuar me aftesine per tu rrotulluar 360 ° horizontalisht dhe 105 ° vertikalisht.

Imazhi dhe detajet e videos te kapura nga kamera do te jene me te pastra, me te qarta dhe me te hollesishme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: K-062101-3 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Xiaomi

color

Yellow

LLoji

Kamer dixhitale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat