,

Ore per femije me GPS dhe karte SIM Z1 F7

Te ndryshme

2,200L

ORE PER FEMIJE ME GPS Z1 F7

Ore per femije me GPS per te treguar lokacionin e sakte te femijes dhe karte Sim per kontroll nga prinderit.

Sinkronizoni oren inteligjente me telefonin tuaj dhe me gjurmimin ne kohe reale, per te ditur vendodhjen e femijes tuaj.

Ora inteligjente ju lejon te dergoni mesazhe zanore ne te dy drejtimet. Mund te vendosni zona sigurie dhe te njoftoheni nese femija juaj i kalon ato, si dhe te vendosni numra telefoni SOS ne ore qe femija juaj mund t’i telefonoje shpejt.

Ka gjithashtu nje ekran me prekje dhe nje elektrik dore te integruar per tu perdorur ne vende te erreta.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-22-F7 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

SmartWatch

color

Bojeqielli, Pink

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat